Entries
Vaulting Individual Male
|
04.03.2010 14:18:37
|
CZE | Czech Republic | ||
KLOUDA, Lukas | 605 Capitano | ||
FRA | France | ||
ANDREANI, Nicolas | 616 Idefix de Braize | ||
HOMBECQ, Remy | 634 Romario d'OO | ||
NOUSSE, Yvan | 606 Carlos 190 | ||
THIEBAUT, Charles | 618 Joural des Livees | ||
GBR | Great Britain | ||
BEASLEY, Philip | 641 WVC Anton | ||
FOREMAN, Ross | 620 Kiplings Tiger | ||
GER | Germany | ||
BRÜSEWITZ, Viktor | 614 Gustafsson | ||
KAISER, Daniel | 624 Merkur | ||
MEYER-NUTTELN, Gero | 613 Grand Gaudino | ||
PEILER, Dennis | 623 Massimo | ||
VORBERG, Kai | 636 Sir Bernhard RS von der Wintermühle | ||
SUI | Switzerland | ||
LOOSER, Patric | 615 Harry Potter RS v.d. Wintermühle | ||
SUHNER, Dimitri | 603 Aron v. Eichhof CH | ||
Nations: 5 | Competitors: 14 | Horses: 14 |
Entries
Vaulting Individual Female
|
04.03.2010 14:18:37
|
AUS | Australia | ||
LANDER, Krystle | 609 Eskadra | ||
AUT | Austria | ||
DENK, Lisa | 617 Imperial 64 | ||
CZE | Czech Republic | ||
BARTONKOVA, Jana | 609 Eskadra | ||
MUZIKANTOVA, Tereza | 609 Eskadra | ||
SKLENARIKOVA, Jana | 605 Capitano | ||
DEN | Denmark | ||
LAUMANN, Rikke | 637 Tjekko | ||
FRA | France | ||
D'AURIOL, Sarah | 615 Harry Potter RS v.d. Wintermühle | ||
NOUSSE, Anne | 606 Carlos 190 | ||
GBR | Great Britain | ||
ECCLES, Hannah | 641 WVC Anton | ||
ECCLES, Joanne | 639 W H Bentley | ||
PHILLIPS, Lucy | 628 Pitucelli | ||
GER | Germany | ||
BARWIG, Anja | 621 Magic Dream | ||
HILL, Antje | 602 Arkansas | ||
JÜCKSTOCK, Ines | 640 Worldman | ||
WIEGELE, Simone | 602 Arkansas | ||
ITA | Italy | ||
LAMBARDI, Elettra | 610 Figaro IV CH | ||
NED | Netherlands | ||
RIDDER, Claire de | 629 Prince | ||
SNEEKES, Carola | 635 Rummicup | ||
SNEEKES, Cindy | 622 Marnix | ||
SUI | Switzerland | ||
GRAF, Marion | 627 Pit VI | ||
GUILLEBEAU, Melanie | 610 Figaro IV CH | ||
LIECHTI, Christina | 610 Figaro IV CH | ||
SWE | Sweden | ||
HANSSON, Lina | 631 Ragodus | ||
USA | United States of America | ||
DIVITA, Alicen | 625 Pikkolo 19 | ||
MCCORMICK, Mary | 637 Tjekko | ||
VANRANKEN, Annalise | 616 Idefix de Braize | ||
Nations: 12 | Competitors: 26 | Horses: 26 |
Entries
Vaulting Team
|
04.03.2010 14:18:37
|
AUT | Austria | ||
FREISAAL, UVT Salzburg | 632 Robin 482 | ||
FRA | France | ||
FRANCE, Team | 619 Just a Kiss*HN | ||
GBR | Great Britain | ||
SQUAD, English Vaulting | 612 Go for Gold | ||
SSS, Lauderdale /Scottish Borders- | 604 Bart Simpson | ||
GER | Germany | ||
BLEYER DER JRG KÖLN, Team | 611 Flashlight | ||
HABIGHORST ORDENAU, Team 1 | 601 Bobby | ||
RSV I. SC.36 NEUSS-GRIMLINGHAUSEN I, Team | 607 Cepin | ||
NED | Netherlands | ||
GROENENDAAL, Team | 633 Robin Purina | ||
MOLEN, Team de | 626 Pinero | ||
SUI | Switzerland | ||
LÜTISBURG I, Voltige Club | 608 Corado III CH | ||
NPZ, Bern I | 630 Quinto XXIII CH | ||
USA | United States of America | ||
MT. EDEN SUN, Team | 638 Urfreund Rosengård | ||
Nations: 7 | Competitors: 12 | Horses: 12 |